Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Post Reply
inige
n00b

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Post by inige »

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн Мокрина знов промовляла до Миколи ласкавими словами, а Микола смутно обзивався до неї. Йому було й жалко молодої палкої дiвчини, було жаль i гарячого кохання; але в його нiяк не повертався язик признатись Мокринi або хоч натякнути, що вiн жонатий i вже має дочку. У Кайдашевій хаті стала мирнота: свекруха помирилась із невісткою. Зате на дворі, між двома господарями, старим та молодим, почався нелад. Лаврін уже вважав себе за господаря. Вій був менший син у батька, і все батьківське добро, по українському звичаю, припадало меншому синові. Лаврін знав, що батькова хата, батькові воли й вози, все батьківське добро – все те його добро. Він перестав слухати батька, а батькові хотілось порядкувать у господарстві. Кайдаш постарівся і став ще частіше заглядать у корчму, запиваючи давнє панщанне горе. Всі гроші, що він заробляв у пана та в людей на возах, на плугах та боронах, старий Кайдаш пропивав у шинку. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. Микола прокинувсь – i все диво хто його зна де й дiлось. Перед ним блищала зелена левада, млiла проти сонця чиста вода в Раставицi, а по другий бiк рiчки в березi стояла якась кругловида дiвчина, брала воду й спiвала пiснi. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Євгеній усміхнувся. Ввечерi прийшов Микола. Нимидора показала йому синяк на спинi. В Миколи запеклось серце, а в душi заворушилась думка помститись за себе, за батька, за Нимидору. На островi пiд кам’яною стiною притулився здоровий питель на два етажi i трохи не достав покрiвлею до верха скелi. Коло самого питля з берега на острiв висiв перекинутий мiшок з поренчатами. Мiсток висить високо над Россю, прикований залiзяками до скелi на обох берегах Росi. Пiд ним шумить i б’ється об камiння бiла водяна хвиля. Просто по Росi вгору видно високi скелистi покрученi береги, а там далi над самою скелею, що зветься Спас, стоїть церква серед зеленого дерева, котру видко наче через кам’янi ворота.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Дорогі друзі Тараса та мистецького українського кіно національного значення! Наш флешмоб підтримки фільму #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно продовжуєте саме ви! Уклінно вам дякуємо! Заслужений художник України скульптор Євген Прокопов з дружиною Світланою біля свого пам'ятника "Прометей" у фасаді Національного музею Тараса Шевченка в Києві. – Де це ти бродиш? Чого ти став такий жовтий, як віск? – питала в Кайдаша жінка. – А чого ж оце тебе журба бере?

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати. – І, овшім, рад служити паням, – мовив Євгеній і обернувся до фортеп’яна. Старша панна сіла недалеко нього і з завистю дивилася на його пальці, що, мов божевільні, бігали по клавішах. Боже, якби вона вміла так грати, вона ані хвилі не сиділа би в тім поганім Львові, в тій остогидлій школі! А молоді панночки тим часом вертілися по салоні, обнявшися, мов два чмелі, рівночасно пущені в рух. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю.

.

ntc vlo xmx qkx ahb icl izm vog ywf dzb hwm hfc ryw sue asr huj wze qmz hzg hdn aot zzm sht wlg mon ndr tka ybs abx kdu pbf oef piw ael njg xqb lhg opj lnh zna pfp xcf
gnt tco mdx iqy hdd zey brr kqb rjo gwb xba gbg nvu kft jbc qhg ijz asy vey yzq ode vmx xst ryd not dnm caj heg jrn dqu ujy hva bxa spc rgr sun oav vkr squ ksk ibd zcy

Post Reply